Göksu Nehri Nerede, Nasıl Gidilir?

Göksu Nehri’nin yerini öğrenmek ve buraya gitmek için Ağva istikametine doğru yola çıkmanız gerekir. Ağva’ya şahsi aracınızla İstanbul’dan iki saat sürecek bir yolculukla ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra İstanbul’dan kalkan araçlarla da bölgeye ulaşabilirsiniz. Göksu Nehri’nin yerini öğrenmek ve buraya gitmek için farklı şehirlerden gelenler, önce İstanbul’u gezdikten sonra Ağva’ya geçebilir.

Ağva’da kalmak isteyenlerin konaklama tercihini doğru yapması gerekir. Ağva Gizemli Nehir, bölgede konaklayabileceğiniz en ideal butik otellerden biridir. Hava yoluyla bölgeye gelenler, Sabiha Gökçen Havalimanından araç kiralayabilir ya da taksiye binebilir.

Ağva Göksu Nehri Hakkında Bilgi

Ağva Göksu Nehri hakkında bilgi almak isteyenler, bu nehrin Beykoz’dan geçtiğini bilmelidir. Beykoz’daki Anadolu Hisarı’ndan geçen nehir, Ağva’ya doğru uzanır. Göksu Nehri geçtiği her yeri güzelleştirir. Nehrin içinde ve etrafında yaşayan canlılar, etrafta bulunan ağaçlar nehrin güzelliğine güzellik katar.

Ağva, Göksu Nehri ve Yeşilçay nehirleri arasında yer alan bir kasabadır. Bu kasabaya yaklaştıkça İstanbul’dan ayrı bir yerde gibi hissedebilirsiniz. Nehrin yanı sıra bölgenin muhteşem doğası da gören herkesi cezbeder. Ağva, İstanbullular için adeta bir kaçış rotasıdır. Farklı şehirlerden de buraya tatile gelen pek çok kişi vardır.

Ağva Göksu Nehri Kıyısında Yer Alan Oteller

Ağva Göksu Nehri kıyısında yer alan oteller arasında çok fazla alternatif vardır. Genellikle butik otellerin yer aldığı bölgede, seçiminizi Ağva Gizemli Nehir Otelden yana yapabilirsiniz. Aktivite olanakları, konforlu odaları ile Ağva’da bulunduğunuz süre içerisinde otelimizde konaklayabilirsiniz. Göksu Nehri’nin yerini öğrenmek ve buraya gitmek isteyenler de tesisimizi tercih edebilir. Bu sayede istediğiniz zaman nehrin güzelliklerinin keyfini çıkarmanız mümkün olur.

Ağva Gizemli Nehir Otelde Konforlu Konaklama

Ağva Gizemli Nehir Otelde konforlu konaklama olanaklarından yararlanabilirsiniz. Odalarımız arasında; standart ve şömineli bungalov seçenekleri vardır. Bunun yanı sıra taş örme havuzlu; jakuzili ve şömineli deluxe oda seçenekleri vardır. 4 mevsim konaklamaya açık olan tesisimizde kış aylarında şöminenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Odalarda ihtiyacınıza uygun tüm malzemeler ve eşyalar vardır. Konforlu mobilyalar ve tekstil ürünleri sayesinde deliksiz uyuyabilirsiniz. Odalarda keyifli sohbetler edeceğiniz koltuklar da bulunur. Tesisimizin önemli bir avantajı da evcil hayvan dostu olmasıdır. 5 kg ağırlığa kadar olan evcil hayvanlarınız ile beraber tesisimizde konaklayabilirsiniz.

Ağva Gizemli Nehir Otelde Eğlenceli Aktiviteler

Ağva Gizemli Nehir Otelde eğlenceli aktivitelerle de zaman geçirebilirsiniz. Nehirde balık tutabilirsiniz ya da deniz bisikleti ile nehri turlayabilirsiniz. Manzara o kadar güzel ki dilerseniz yürüyüşe ya da bisiklet turuna da çıkabilirsiniz. Ağva Gizemli Nehir Otel, nehir kıyısında yer aldığı için otelden hiç çıkmadan da manzaranın tadını çıkarma şansınız vardır.

Yılbaşı ve Sevgililer Günü gibi yılın en özel zamanlarında otelimizde canlı müzik ile keyifli anlar geçirebilirsiniz. Tüm bu imkânları, Ağva Gizemli Nehir Otelde konaklayarak elde edebilirsiniz. Tesisimizde konaklayabilmek için erken rezervasyon olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Bir Lezzet Durağı Olarak Ağva Gizemli Nehir

Bir lezzet durağı olarak Ağva Gizemli Nehir’i tercih edebilirsiniz. Otelimizde size lezzetli bir sabah kahvaltısı sunmaktayız. İskele kenarında besleyici ve doyurucu bir kahvaltı yapabilirsiniz. Akşam yemeğini de dilerseniz yine iskele kenarındaki restoranımızda yiyebilirsiniz.

Kış aylarında sabah kahvaltısı ve akşam yemeği, şömineli restoranda sunulur. Akşam yemeğinde çeşitli deniz ürünleri, et ve salata çeşitleri servis edilir. Bunun yanı sıra meze ve ara sıcaklar da oldukça çeşitlidir. Göksu Nehri’nin yerini öğrenmek ve buraya gitmek için kararınızı verdikten sonra hemen rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Ara Whatsapp